Kategorie

Raty Żagiel

Leasing PLUS

  REGULAMIN ETC

Firma powstała w roku 2007 - mamy w swojej ofercie poza sprzętem oferowanym na sklepie także części do drukarek oraz serwery.

1.   Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, za pośrednictwem poczty elektronicznej (w przypadku zamówień drogą mailową prosimy również o zapoznanie się z regulaminem sklepu) na adres: etc@etcomputers.pl lub telefonicznie:  71 3609623.
 
2.   Standardowo czas realizacji zamówienia złożonego drogą elektroniczną wynosi 24h (jeżeli chodzi o laptopy Sony Vaio - czas realizacji może się wydłużyć do 5 dni roboczych - czas potrzebny na przesłanie laptopa między magazynami (uzależniony od pracy firmy kurierskiej) - aby uzyskać informację o dokładnym terminie prosimy o telefon. (aby się upewnić czy dany produkt będzie szybko wysłany prosimy o kontakt telefoniczny - 713609623), w niektórych przypadkach może wynieść kilka dni - zostaną Państwo o tym poinformowani telefonicznie lub mailowo. W przypadku zamówienia towaru, którego nie ma na stanie, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, o czym zostaną Państwo poinformowaniu po przyjęciu przez nas zamówienia. Staramy się odpowiadać drogą mailową lub telefonicznie na każde zamówienie. Zamówienia sprzętu wielkogabarytowego z kategorii AGD i RTV są realizowane w 24h - prosimy jednak o telefon poprzedzający zamówienie w celu ustalenia opłaty przewozowej.

3.   Dowód zakupu (faktura VAT lub paragon) jest dołączany do przesyłki lub wysyłany do klienta pocztą wraz z zamówionym towarem.

4.   Zamówiony towar jest dostarczany:
- na terenie Wrocławia i Krakowa zamówienia można odebrać osobiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub email
- na terenie całej Polski poprzez firmę kurierską na koszt klienta, zgodnie z cennikiem. Paczki o mniejszej wartości mogą być dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

5.   Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich (brutto) i zawierają podatek VAT. Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art..66par.1 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie nazwy, loga, znaki firmowe oraz zdjęcia należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte w serwisie wyłącznie w celach informacyjnych.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. (jeżeli cena wynosi 0 zł tzn ,że to jest błąd i prosimy o kontakt ze sklepem przed dokonaniem zakupu)
Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

6.   Płatność za zamówiony sprzęt dokonywana jest w następujący sposób:
Przelew na rachunek bankowy.
- Zamawiający otrzymuje mailem lub faxem fakturę proforma z numerem konta bankowego. Po wpłacie na konto, przesyłkę (bez pobrania) wraz z fakturą dostarczamy pod wskazany adres.
- Zamawiający otrzymuje przesyłkę wraz z fakturą VAT wystawioną na
a- 7 dniowy termin płatności. (Opcja ta nie jest możliwa przy pierwszym zakupie).
b - Gotówką przy odbiorze osobistym na terenie Wrocławia i Krakowa.
c - Za pobraniem - płatność kurierowi.

7.   Kupiony sprzęt Sony Vaio (pochodzący ze specjalnego programu Sony Outlet) podlega gwarancji 12 miesięcy realizowanej przez nasz sklep. Pozostałe oferowane towary posiadają odpowiednie informacje w opisie. Oferowany przez nas sprzęt (w tym laptopy Sony Vaio) nie jest poleasingowy, powystawowy (w niektórych przypadkach może pojawić się informacja, że sprzęt był używany) pochodzi z importu, z aukcji wyprzedażowych prowadzonych przez Sony i HP, niektóre modele pochodzące z importu są refurbished i podlega gwarancji realizowanej przez nasz sklep w profesjonalnym serwisie przez licencjonowanych serwisantów. Przed odesłaniem laptopa na serwis należy zabezpieczyć swoje dane znajdujące się na dysku twardym poprzez stworzenie kopii. Podczas naprawy mogą zostać utracone. Prosimy o zapoznanie się z tym punktem i w razie niejasności o kontakt z naszym sklepem jeszcze przed dokonaniem zakupu w celu uzyskania informacji na temat konkretnego modelu Sony Vaio.

8.   W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowego towaru na indywidualne zamówienie możemy zażądać zaliczki.
 
9.   Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. W związku z tym prosimy o kontakt na mail: etc@etcomputers.pl - w odpowiedzi podeślemy odpowiedni druk formularza do wypełnienia, podpisania i odesłania do nas skanem lub tradycyjną pocztą/kurierem.
 Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadający wartości produktu.
Przesyłkę wysłać należy na adres siedziby firmy.
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

10.   Reklamacje.
Jeśli po otrzymaniu towaru, okaże się, iż jest on wadliwy, należy skontaktować się z naszym sklepem mailem lub wysłać go na adres siedziby firmy: ETC- Euro Team Computers, ul. Grabiszyńska 281 p.421, 53-234 Wrocław - z dopiskiem "Reklamacja". W pozostałych przypadkach obowiązują normalne postanowienia gwarancyjne.
Towar zostanie wymieniony lub naprawiony i odesłany na nasz koszt pod wskazany adres na terenie Polski. Koszty przesyłek przy naprawach gwarancyjnych na terenie Polski pokrywamy my, natomiast wysyłki zagraniczne są po stronie Klienta.
W momencie, gdy sprzedany przez nas towar ma wadę, której serwisant nie będzie mógł usunąć z przyczyn technicznych, wymienimy towar na nowy lub na inny w porozumieniu z klientem.

11.   Dbamy o to, żeby wszelkie opisy sprzętu były sprawdzone i rzetelne.


12.   Euro Team Computers S.C oraz Square Trade Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w związku z realizacją wspólnych celów sprzedażowych, oraz podjęciem umowy partnerskiej w zakresie sprzedaży i realizacji przedłużonej gwarancji na sprzęt IT/TELCO/ELECTRO,  dopuszcza możliwość przekazywania między sobą danych kontaktowych kupujących w calach wyłącznie związanych z przedstawieniem oferty produktu Przedłużonej Gwarancji EasyProtect®  Exented Warranty.
Każdorazowe wykorzystanie danych kontaktowych w innym, aniżeli powyżej opisany cel, stanowi naruszenie polityki prywatności, i będzie zaniechane w trybie natychmiastowym przez każdą ze stron umowy Partnerskiej.

13. Sklep jest uczestnikiem programu „Zaufane Opinie” w ramach usługi świadczonej przez Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166), ul. Grunwaldzka 182, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS: 0000493884, NIP: 7792420393, REGON: 302655470 polegającej na przesyłaniu przez Ceneo do Użytkowników za pośrednictwem poczty elektronicznej ankiet służących uzyskaniu od Użytkownika opinii na temat transakcji dokonywanej przez Użytkownika w Sklepie, a także na zamieszczaniu w serwisie dostępnym w domenie Ceneo.pl  opinii wyrażonych przez Użytkowników w rezultacie otrzymania ankiet.
14. Użytkownik dokonujący zakupu w Sklepie może dobrowolnie wyrazić zgodę na przekazanie jego danych osobowych, w tym adresu e-mail do Ceneo. oraz na przetwarzanie przez Ceneo jego danych osobowych – wyłącznie w celu wypełnienia ankiety wskazanej w punkcie 13.

15.   W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

16.   Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Koszyk  

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Brutto

Sprawdź

Kontakt


etc@etcomputers.pl
tel. 713609623
kom. 531 323 323
pon.-pt.
godz. 8.30-16.30

Odwied?? Euro Team Computers na ShopMania

Odwied?? Euro Team Computers na Dobreprodukty