Laptopy Sony Vaio

Laptopy Sony Vaio to jeden z wariantów oferty internetowego sklepu ze sprzętem komputerowym - Euro Team Computers. Nasz asortyment to bogata oferta najnowocześniejszych urządzeń i akcesoriów. Sam sklep jest doskonalą alternatywą dla tradycyjnych i nie zawsze wygodnych form kupowania. Dajemy Państwu bowiem możliwość szybkich, sprawnych i bezpiecznych zakupów w dowolnie wybranym momencie. Oferowany przez nas sprzęt (w tym laptopy Sony Vaio) nie jest poleasingowy, powystawowy (w niektórych przypadkach może pojawić się informacja, że sprzęt był używany) pochodzi z importu, z aukcji wyprzedażowych prowadzonych przez Sony i HP, niektóre modele pochodzące z importu są refurbished i podlega gwarancji realizowanej przez nasz sklep w profesjonalnym serwisie przez licencjonowanych serwisantów. Przed dokonaniem zakupu laptopa Sony Vaio prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji na temat konkretnego modelu.

Laptopy Sony Vaio to mnogość serii oraz modeli. Takie zróżnicowanie daje możliwość dobrania sprzętu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od wariantu laptopy Sony Vaio posiadają kilka cech wspólnych. Posiadają one doskonałe, najnowocześniejsze monitory, dzięki którym obraz jest ostry, wyrazisty i bardziej realistyczny. Wierność odtworzenia kolorów jest znacznie ulepszona (głębsza czerń, jaśniejsza biel i nieskończony zakres barw). Laptopy Sony Vaio to ponadto doskonała mobilność, zaawansowane parametry, oprogramowanie oraz system zabezpieczeń.

Bogaty asortyment, niskie ceny oraz sprzęt najwyższej jakości to nasze zasadnicze atuty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do zakupów w Euro Team Computers.

Posiadamy magazyny w Krakowie, we Wrocławiu i w Niemczech. Po dokonaniu zakupu modelu, który jest na magazynie w Niemczech (informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo lub GG) należy brać pod uwagę czas przesyłki, która wynosi minimum 2 dni robocze aby laptop pojawił się w magazynie Polsce.

Gwarancja wynosi  12 miesięcy. Istnieje możliwość jej przedłużenia LINK. W sprawach serwisowych przed upływem 12 miesięcy prosimy kontaktować się z nami, po tym okresie (w przypadku wykupienia dodatkowej gwarancji) z firmą Square Trade Poland Sp. z o.o. w celu wykupienia przedłużenia gwarancji EasyProstect® .Naprawy gwarancyjne są realizowane w autoryzowanym serwisie Sony Europa.

 

 

Kontakt


etc@etcomputers.pl
tel. 713609623

pon.-pt.
godz. 8.30-16.30

Odwied?? Euro Team Computers na ShopMania

Odwied?? Euro Team Computers na Dobreprodukty
Sklepy internetowe Wrocław
Konsultant ETC Napisz do nas... Wyślij