Kategorie

Leasing PLUS

eRaty Santander Consumer Bank

Sklep komputerowy Wrocław

Euro Team Computers to sklep komputerowy Wrocław, którego podstawę oferty stanowi najnowocześniejszy sprzęt znanych i cenionych marek w niezwykle przystępnych cenach. Nasz sklep komputerowy Wrocław bazuje na doświadczeniu oraz kadrze wykwalifikowanych pracowników, a jakość świadczonych przez nas usług zawsze stoi na najwyższym poziomie. W naszej gestii leży sprzedaż sprzętu fabrycznie nowego, nieużywanego oraz opatrzonego gwarancją, tak więc w razie jakichkolwiek problemów Klient może liczyć na dokładnie takie same procedury jak w przypadku tradycyjnych salonów.

Sklep komputerowy Wrocław to oprócz komputerów stacjonarnych i mobilnych także oprzyrządowanie i akcesoria w postaci: twardych dysków, pamięci, kart graficznych, multimediów, napędów, oprogramowania, płyt głównych, procesorów itp. Prezentujemy sprzęt na tyle zróżnicowany, że każdy Klient, niezależnie od indywidualnych potrzeb i zainteresowań znajdzie coś zgodnego ze swoimi oczekiwaniami. Nasz sklep komputerowy Wrocław to gwarancja szybkiej i sprawnie przebiegającej transakcji. Klient, który decyduje się na zakupy za naszym pośrednictwem może liczyć na możliwość ewentualnego zwrotu.

Sklep komputerowy Wrocław to gwarancja profesjonalnej obsługi oraz sprzętu najwyższej klasy w konkurencyjnych i najkorzystniejszych na rynku cenach. Zapraszamy do zakupów.

Koszyk  

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Brutto

Sprawdź

Kontakt


etc@etcomputers.pl
tel. 713609623

pon.-pt.
godz. 8.30-16.30

Odwied?? Euro Team Computers na ShopMania

Odwied?? Euro Team Computers na Dobreprodukty
Sklepy internetowe Wrocław
Konsultant ETC Napisz do nas... Wyślij